13.6.11 - Fontána Country rádia se blíží a my ještě dolaďujem playlist písní, které tam zahrajeme. Já jen doufám, že čtvrteční stávka nenaruší průběh fontány a všichni se dostanou na fontánu včas. Tak snad všechny silnice nezablokují a všichni se tam nějak dostanou. Každopádně se těšíme a ve čtvrtek ahoj.

6.6.11 - večer v ACW Saloonu dopadl kupodivu překvapivě. Účast byla celkem hojná, pivo dobré a zábava jen sršela. Jsme rádi, že nám stále zachováváte přízeň. Tentokrát se budeme těšit na setkání na Fontáně Country rádia.

24.5.11 - a konečně se můžete podívat na fotky z Pohodového večera, kde jsme mimo jiné pokřtili své druhé CD - Dopis.

24.5.11 - Pohodový večer je za námi a díky vám, milí fanoušci, byl opravdu velkolepý. Navodili jste výbornou atmosféru, ve které se hrálo opravdu dobře. Až na několik málo problémů, bez kterých se to snad ani neobejde, večer dopadl víc než dobře. Ještě jednou se omlouváme, že nedorazil námi pozvaný host, ale doufám, že jsme naším bleskurychlým hostem mnohé potěšili. Tímto ještě děkujeme Míšovi Laichtovi, který přijel i přesto, že jsme mu volali necelou hodinu před začátkem samotného Pohodového večera. CD je pokřtěno a my doufáme, že se vám líbí. Fotky z křestu se objeví během dneška na našich stránkách i na Facebooku. Ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na další setkání, které proběhne hned tento pátek v ACW Saloonu. Budeme se těšit a děkujeme za přízeň.

19.5.11 - dnes konečně pokřtíme dlouho očekávané CD. Kdo se však na křest nedostane, má jedinečnou možnost se na nás podívat příští pátek 27.5. v ACW Saloonu v Kollárově ulici v Plzni. A ten kdo není místní bude mít možnost nás vidět a slyšet 16.6. na Fontáně Country rádia v Chuchli. A kdyby někdo chtěl slyšet naše písně v rádiu, může si o ně napsat do Country rádia v písničkách na přání.

17.5.11 - jelikož je CD na světě, musí se zákonitě pokřtít. To se stane ve čtvrtek 19.5. v 18:30 na Pohodovém večeru, kde naším kmotrem bude Jan Nedvěd. A ti, kteří se na Pohodový večer nedostanou a měli by zájem o naše CD (Ještě si dát, Dopis), mohou si CD objednat na emailu cengy@seznam.cz nebo na telefonním čísle 777659113. Cena CD je 150,- Kč + poštovné (dobírka). Pokud by měl někdo zájem o obě CD "Ještě si dát" a "Dopis", dostane slevu, takže za obě CD zaplatí 250,-Kč + poštovné (dobírka). Pro věrné posluchače Country rádia je tu ještě možnost si CD vysoutěžit. Jak? To už sami nevíme, musíte pilně poslouchat :). Takže ve čtvrtek se budeme těšit. Zdraví Lignit

15.5.11 - část kapely LIGNIT se objevila v ranním vysílání Country rádia v pořadu "Dnes vás budím já". Několik málo foto z vysílání naleznete v Galerii. Vyvěsíme také záznam vysílání, ale to až v průběhu týdne. No a samozřejmě ve čtvrtek Pohodvý večer, na který se moc těšíme. Všechny zdraví LIGNIT.

11.5.11 - posledních několik lístků na Pohodový večer, kde pokřtíme naši druhou desku s názvem Dopis. Objednat si je můžete na tel. čísle 777659113

10.5.11 - V pátek 13.5. v 8h se Lignit objeví v živém vysílání Country rádia v pořadu "Dnes vás budím já", kde mimo jiné možná zaní i ochutnávka z nového CD - Dopis. Tak nezapomeňte naladit své oblíbené rádio.

10.5.11 - 4.5. se uskutečnilo setkání zástupců loňského vítěze Talentu Country radia - Milana Procházky ze skupiny Gladly s.w. a zástupce Lignitu - Pavla Kielbergera. Setkání proběhlo v přátelském duchu při požití 12ti stupňového Prazdroje. Oba státníci zhodnotili působení skupin v soutěži a společně si vyměnili zkušenosti a názory. Byla nastolena základní linie možné budoucí spolupráce a vzájemné podpory. Schůzka se konala v restauraci Alfa v Plzni při příležitosti křtu dvd "65 let poté", které přibližuje pobyt amerických veteránů v západních Čechách po 65 letech a nahlíží i do zákulisí oslav výročí osvobození. Všichni přítomní veteráni byli velmi nadšeni a těšili se na letošní oslavy. Za vše díky hlavnímu organizátorovi panu Jiřímu Lavičkovi.

2.5.11 - Vážení přátelé a Fanoušci, velký dík patří vám, protože s vaší pomocí jsme se dostali na první místo v soutěži Talent Country rádia. Byla to soutěž napínavá, ale na konec pro nás skončila velmi překvapivě. Každopádně děkujeme i soutěžním kapelám, protože i my jsme měli také nějaké své favority a přejeme mnoho hudebních úspěchů. Ještě jednou děkujeme všem posluchačům a fanouškům a těšíme se na Fontánu Country radia. V úctě váš LIGNIT

27.4.11 - přátelé a fanoušci, díky vašim hlasům jsme se dostali do finálové trojky Talentu Country rádia. Pokud nás chcete i nadále podpořit svými hlasy, můžete posílat hlasy pomocí stejné SMS jako tomu před tím. SMS zasílejte ve tvaru CR 8 na číslo 9000603. Cena SMS je 3,-Kč a poslat jich můžete maximálně 10. Když si to spočtete, není to v podstatě ani celé plzeňské jedno pívo. :) Děkujeme za vaši podporu a pokud se zadaří, tak 16.6. se sejdeme na Country fontáně. Ale to bychom předbíhali. Všem děkujeme a přejeme hezkého dne.

18.4.11 - Nenechte si ujít křest našeho druhého CD, které pokřtíme 19.5. od 18:30 v areálu středních škol Karlovarská 99. Jako host, který nám CD poktří a zahraje několik písní, se představí Jan Nedvěd. Vstupné pouhých 90,- Kč. Jako vždy vás čeká dobré pivo Rakovník, které vaří náš banjista jako vrchní sládek v Rakovníku. Určitě je se na co těšit, takže určitě nepropásněte. Lístky jsou k sehnání u členů kapely. S pozdravem váš Lignit.

5.4.11 - Ahoj, dobrý den.
S radostí Vám oznamujeme, že kapela Lignit byla porotou Radia Country nominována mezi TOP 10 letošního ročníku soutěže TALENT Country Radia 2011 !

Do soutěže porota vybrala naši písničku: Balada o Jenny

Startovní číslo v soutěži máme: 8

TOP 10 soutěžních písní bude Radiem Country vysíláno od 1. 4. do 21. 4. 2011.

Plzeň 102.1FM

Podpořte nás, prosím, SMS ve tvaru CR 8 na 900 06 03

Z jednoho telefonního čísla bude akceptováno maximálně 10 sms

Za Vaši přízeň děkuje Váš Lignit.

23.3.11 - 16.4. určitě přijďte do Chrástu na malý festiválek Petrklíč, kde mimo jiné zahraje Hlasoplet, Scarabeus, Paleček - Janík

Něco málo videí z Hifáče

23.2.2011 - Lignit děkuje všem svým příznivcům za vytvoření báječné atmosféry při včerejším Lignitním koncertu! Přišlo Vás tolik, že se omlouváme všem těm, kteří museli sedět na zemi. Více židlí HiFi klub opravdu neměl.... Ahoj, Váš Lignit.

 

9.2.2011 - nenechte si určitě ujít koncert 22.2.2011 v HiFi klubu v Plzni, kde strávíme příjemný večer se spoustou dobré muziky. Těšíme se na vás a doufám, že se sejdeme v hojném počtu.

Starší příspěvky...